Mapy turystyczne w aplikacji

Stojaki rowerowe firmy TIOMAN

W dzisiejszych czasach coraz większą uwagę przykłada się do zachęcania ludzi do korzystania z roweru - a nie z samochodu lub motocykla. Dlatego niesamowicie ważną kwestią staje się zapewnienie przy budynku stanowisk, przy których swój jednoślad będziemy mogli bezpiecznie zostawić.

stojaki-rowerowe-producent-tioman.jpg

TIOMAN - najlepsze stojaki rowerowe!

Nie należy jednak decydować się na pierwsze lepsze stojaki! Detale w architekturze są kwestią niezmiernie ważną i często to one decydują o tym czy dany obiekt bądź przestrzeń wygląda dobrze. Dlatego też nie wolno zaniedbywać wyboru odpowiednich elementów małej architektury. Firma TIOMAN oferuje stojaki rowerowe w najróżniejszych kształtach i konfiguracjach, z których każdy wybierze coś dla siebie - niezależnie od charakteru projektowanej przestrzeni bądź budynku.

Pojedyncze

Posiadamy stojaki sprzedawane pojedynczo, przeznaczone do przypinania do nich jednego, dwóch rowerów. Jest to opcja idealna dla przestrzeni, które nie posiadają prostego, ortogonalnego układu - jeżeli w pomieszczeniu bądź przejściu ciężko jest nam ustawić długi, dwumetrowy stojak, łatwiej będzie zakupić kilka osobnych. Przydadzą się one również w miejscach, w których nie potrzeba zbyt wiele stanowisk lub będą one rozproszone, na przykład przy wejściu do budynku. Cechują się one również przeróżnymi kształtami, dlatego projektanci preferujący coś intrygującego, fantazyjnego będą mieli tutaj pole do popisu.

stojaki-rowerowe-producent-tioman02.png

Wielostanowiskowe

Dla tych, którzy pragną zapewnić miejsce do przypięcia jednośladu wielu rowerzystom, idealne będą stojaki wielostanowiskowe. Dostępne są one w formie podłużnej jak i centralnej, dzięki temu dostosują się do najróżniejszych wizji i typów przestrzeni. Dowolnie je łącząc, zapewnimy użytkownikom maksymalną liczbę miejsc postojowych, nieważne czy w środku budynku, czy na zewnątrz.

stojaki-rowerowe-producent-tioman01.png

Technologia

Nasze stojaki rowerowe są cynkowane i malowane proszkowo, dlatego zabezpieczone zostają przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych. Dostępne są również w wielu kolorach. Mocuje się je zwykle za pomocą kołków montażowych, możliwe jest jednak wyprodukowanie takich przystosowanych do wbetonowania w podłoże.

Sprawdź pełną ofertę na stronie: http://tioman.pl/pl/podkategorie/stojaki-rowerowe

Opublikowano 10 kwietnia 2018 przez traseo