Mapy turystyczne w aplikacji

Wspinaczka… na początek

Wspinaczka ściankowa to sport, który kształtuje całe nasze ciało, ale również dostarcza dużo emocji, adrenaliny. Jest sportem dla każdego – od osób początkujących po zaawansowanych wspinaczy. Przez cały rok możemy korzystać z komercyjnych sztucznych ścianek wspinaczkowych, a ponadto w ciepłe dni możemy spróbować swoich sił we wspinaczce na obiektach naturalnych takich jak – specjalnie przygotowane do tego skały.

Opublikowano 12 października 2021 przez traseo

Konkurs "Wakacyjne wspomnienia ze szlaków Podkarpacia"

Wakacje już za nami, ale zdecydowanie to nie koniec wędrowania i wycieczek rowerowych. Byłeś podczas wakacji lub wybierasz się na tereny województwa podkarpackiego? A może masz tam swoją ulubioną trasę i chcesz się nią pochwalić? Nagraj lub narysuj trasę: pieszą, rowerową, kajakową czy nawet konną! Z chęcią zobaczymy wszystkie wasze propozycje. Dodaj opisy i zdjęcia (śmieszne, poważne lub informacyjne - sposób wykonania zostawiamy Tobie!) Połącz przyjemne z pożytecznym i zawalcz o rower, bagażnik rowerowy, plecaki i inne nagrody!

Opublikowano 30 września 2021 przez traseo

Suplementy dla sportowców - gdzie zaopatrywać się w te produkty?

Podczas długotrwałego kształtowania zdrowych nawyków oraz podczas kształtowania nowej sylwetki, zdecydowanie warto sięgnąć po produkty wspierające przeznaczone dla sportowców i osób podejmujących się aktywności fizycznych. Mowa tutaj o odpowiednich suplementach, które są zdrowym i sprawdzonym sposobem na zwiększenie możliwości i wydolności Twojego organizmu. Trzymając zbilansowaną dietę i podejmując się odpowiednich aktywności, docenisz korzyści, jakie Ci zaoferują. Jak wybrać odpowiednie suplementy diety dla sportowców i gdzie się w nie zaopatrywać? Odpowiadamy.

Opublikowano 30 września 2021 przez traseo

Biegi narciarskie - jak zacząć?

Aktywność fizyczna może przybierać różnorodne formy. Sporty zimowe mają wielu miłośników, a biegi narciarskie zyskują coraz większą rzeszę wielbicieli. Interesują Cię biegi narciarskie, jak zacząć przygodę z tym sportem? Przeczytaj o treningach w tej dyscyplinie, które wbrew pozorom mogą odbywać się przez cały rok. Sprawdź również, jaki sprzęt oraz akcesoria przydadzą się przy uprawianiu narciarstwa biegowego.  

Opublikowano 27 września 2021 przez traseo

Rozwiązanie konkursu Pradziad

Witamy, witamy!!! Nadszedł najwyższy czas, aby ogłosić zwycięzców naszego konkursu "Wakacje na trasach Euroregionu Pradziad". Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście zwiedzając ten przepiękny region i nie ostatni raz go odwiedziliście. Poniżej znajdziecie listę zwycięzców oraz przepiękne trasy, które utworzyli :D

Opublikowano 25 września 2021 przez traseo

3 propozycje miejsc do obejrzenia podczas delegacji

Delegacja to czas, który spędzamy w pracy, ale nie jesteśmy w standardowym dla nas miejscu, tylko na wyjeździe, który poza samymi obowiązkami związanymi z konkretnym zadaniem jakie mamy do wykonania - daje nam opcje zwiedzania czy też spędzenia czasu w miejscach, których nie mielibyśmy okazji zobaczyć bez wyjazdu w delegację. Wielu pracowników decyduje się na tego typu zlecenia właśnie z powodów dodatkowych wydarzeń, które towarzyszą delegacji. Nie zawsze jest czas na takie działania, ponieważ obowiązków w pracy jest zbyt dużo, jednak jeżeli jest taka okazja, to warto z niej skorzystać i zatrzymać się w danym miejscu podczas takiego wyjazdu.

Opublikowano 23 września 2021 przez traseo

Kurtka na zimę - na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego okrycia

Nie da się zaprzeczyć, że dla wielu z nas zima jest jedną z najgorszych pór roku. Nie przepadamy za nią przede wszystkim ze względu na konieczność noszenia grubych kurtek, które nie zawsze do końca ochronią nas przed zimnem. Warto jednak zaznaczyć, że panie mają zimną znacznie łatwiejsze zadanie, gdyż wydawać by się mogło, że zimowe kolekcje topowych sklepów, prześcigają się w coraz to nowych pomysłach i projektach kurtek zimowych. Panowie niestety mają znacznie trudniejsze zadanie, gdyż znalezienie odpowiedniego fasonu kurtki zimowej, który dodatkowo będzie idealnie dopasowany od sylwetki, może sprawiać nie mały problem. Zatem jak wybrać kurtkę dla mężczyzny na zimę?

Opublikowano 22 września 2021 przez traseo

Charytatywny cykl biegów górskich Silver Run

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów biegania na 18-tą edycje zawodów charytatywnych w cyklu biegów górskich Silver Run do Muzeum Twierdzy w Srebrnej Górze na Dolnym Śląsku, położonego w sercu G. Sowich. Biegacze mają do dyspozycji cztery trasy 6/12/21/42km wytyczone w po szlakach turystycznych i duktach leśnych do transportu drzewa.

Opublikowano 21 września 2021 przez traseo

Co powinno gwarantować dobre ubezpieczenie turystyczne w czasach pandemii?

Koronawirus nie odpuszcza i coraz głośniej słychać o nowych wariantach choroby, które zbierają swoje żniwo. W tym tekście opowiemy Ci o tym, co powinna gwarantować dobra polisa turystyczna. Dzięki takiemu ubezpieczeniu będziesz mógł spokojnie wyjechać na zagraniczny urlop i cieszyć się wypoczynkiem.

Opublikowano 13 września 2021 przez traseo

Jurajski festiwal biegowy 2021

Z wielka przyjemnością chcemy zaprosić wszystkich miłośników biegania na Jurę Krakowsko-Częstochowską. To właśnie tu 24-26 września 2021 r. odbędzie się Jurajski Festiwal Biegowy! 

Opublikowano 8 września 2021 przez traseo